Hakkımızda

İzmir Sigorta

1997 yılında kurulan acenteliğimiz bugün İzmir Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. adı altında faaliyet göstermekte olup, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin acenteliğini yapmaktadır. İzmir Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti’nin ana gayesi; müşteri memnuniyeti ile sigorta sektörünün önde gelen acentelerinden biri olmaktır. Şirketimiz kazandığı ödüller sektördeki gücünü kanıtlamıştır. Bugün İzmir Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti. 20.000 aşkın müşteri portföyüne sahip olmanın verdiği sorumluluk ve profesyonellik bilinci ile müşteri-acente ilişkilerini kurumsal bir yapıya kavuşturmuştur. Sigorta sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren grubumuz gerek tecrübesi gerekse profesyonel yönetim tarzı ve personel yapısı ile kaliteli hizmet vermenin yaşamın tüm dönemlerinde sigortalının yanında olmanın gururunu taşımaktadır.

İzmir Sigorta olarak, Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası, Zorunlu Deprem(DASK) Sigortası, Konut(Yangın) Sigortası ve diğer tüm sigortalar için ofisimize gelmeden, bilgilerinizi telefon üzerinden paşlaşarak, oluşturulan poliçenizi WhatsApp üzerinden yada Mail olarak anında alabilirsiniz. 

0
+
Tecrübeli Yıl
0
+
Mutlu Sigortalı
0
+
Sigorta Şirketi
0
+
Sigorta Seçeneği

İzmir Sigorta İzmir’in en büyük ve en eski sigorta brokeridir. Broker olarak farkımız, öncelikli olarak müşterilerimizi temsil etmemiz ve onların menfaatleri doğrultusunda hareket etmemizdir. Bu misyonla her zaman müşterilerimizin tarafındayız ve 20+ sigorta şirketi teklifini tek bir sayfada görmelerini, hem teminatları hem de fiyatları objektif olarak karşılaştırmalarını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimiz ihtiyaçlarına en uygun sigortayı kolayca belirliyor ve online olarak satın alabiliyor. Ayrıca satış sonrası herhangi bir ihtiyacınızda 24 yıllık tecrübeli ekibimiz 7/24 desteğe hazır.

Hayır, hiçbir ek ücret almıyoruz. Müşterilerimizden yalnızca sigorta şirketinin belirlediği poliçe fiyatını tahsil ediyoruz. Bu fiyat üzerinden İzmir Sigorta indirimleri veya iş birliği kampanyalarımız ile müşterilerimize en iyi fırsatları sunuyoruz.

Evet, sigorta şirketinin belirlediği poliçe fiyatı üzerinden, müşteriye özel İzmir Sigorta indirimleri uygulanabilir. Satın alma aşamasında kartınızdan sigorta şirketinin belirlediği tutar tahsil edilir, indirim tutarı İzmir Sigorta tarafından ödeme yapılan kredi kartına 1 hafta içerisinde iade edilir.

Anlaşmalı olduğumuz 20+ sigorta şirketinin müşterilerimize özel hazırladığı teklifleri fiyat ve teminatlar açısından puanlayıp öneriler hazırlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz teklifler arasından; en ucuz fiyata sahip ürün, fiyat/performans skoru en iyi olan ürün ve en kapsamlı teminat içeriğine sahip ürünü kolayca görebilir. Uzun süren incelemelere gerek kalmadan ihtiyacına en uygun poliçeyi hızlıca bulur ve güvencesini başlatır.

Evet, müşterilerimize özel sigorta teklifi için paylaşılan kişisel bilgiler ve ödeme bilgileri, tüm dünyada kabul edilip kullanılan SSL protokolümüz ile korunur. İzmirim Sigorta  TOBB tarafından verilen Güven Damgası’na sahip sigorta sektöründeki ilk şirkettir. Ödeme bilgileri sadece ödeme gerçekleştirilirken kullanılıp işlem sonrası kesinlikle kayıtlı tutulmaz. Bu güvenlik protokolleri sayesinde müşterilerimizin bilgileri İzmir Sigorta’ya geldiği andan ödemenin tamamlanmasına kadar güvendedir.

Open chat
Yardımcı Olabilirmiyiz?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımdı Olabiliriz?