Konut(Yangın) Sigortası

Konut Yangın Sigortası

Yangın sigortası genel şartları kapsamında doğrudan yangından kaynaklanan hasarlar konu edinmiştir. Yangına bağlı ortaya çıkan zararlar, taşınır ve taşınmaz mallar ile içindeki eşyalar güvence altına alınmıştır. Yangın sigortası kapsamında aksi bir hüküm olmadığı takdirde aile bireyleri, birlikte yaşanan kişiler ve çalışanlara ait mallar da sigorta kapsamına dahil edilmektedir.
Yan sigortası genel şartları temelde sigortanın kapsamı, hasar ve tazminat, çeşitli hükümler ve klozlar olarak tanımlanmaktadır. Türkiye Sigorta Birliği tarafından yangın sigortasına ilişkin genel şartlar belirlenmiştir. Sigorta şirketleri tarafından bu genel teminatlara ilave olarak ek teminatlar uygulamaları da mümkündür.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
Lütfen Size Ulaşabileceğimiz Telefon Numarasını Giriniz.
Lütfen T.C. Kimlik Numaranızı Giriniz.
Lütfen Doğum Tarihinizi Gün/Ay/Yıl Olarak Giriniz.
Lütfen Adresinizi Giriniz.
Lütfen Evinizin Bürüt Olarak M2 Giriniz.
Bina Yaşı
Lütfen Bina Yaşınızı Seçiniz.
Lütfen Dairenizin Bulunduğu Katı Giriniz.
Kullanım Şekli
Toplam Kat Sayısı

Merak Ettikleriniz

İzmir Sigorta İzmir’in en büyük ve en eski sigorta brokeridir. Broker olarak farkımız, öncelikli olarak müşterilerimizi temsil etmemiz ve onların menfaatleri doğrultusunda hareket etmemizdir. Bu misyonla her zaman müşterilerimizin tarafındayız ve 20+ sigorta şirketi teklifini tek bir sayfada görmelerini, hem teminatları hem de fiyatları objektif olarak karşılaştırmalarını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimiz ihtiyaçlarına en uygun sigortayı kolayca belirliyor ve online olarak satın alabiliyor. Ayrıca satış sonrası herhangi bir ihtiyacınızda 24 yıllık tecrübeli ekibimiz 7/24 desteğe hazır.

Hayır, hiçbir ek ücret almıyoruz. Müşterilerimizden yalnızca sigorta şirketinin belirlediği poliçe fiyatını tahsil ediyoruz. Bu fiyat üzerinden İzmir Sigorta indirimleri veya iş birliği kampanyalarımız ile müşterilerimize en iyi fırsatları sunuyoruz.

Evet, sigorta şirketinin belirlediği poliçe fiyatı üzerinden, müşteriye özel İzmir Sigorta indirimleri uygulanabilir. Satın alma aşamasında kartınızdan sigorta şirketinin belirlediği tutar tahsil edilir, indirim tutarı İzmir Sigorta tarafından ödeme yapılan kredi kartına 1 hafta içerisinde iade edilir.

Anlaşmalı olduğumuz 20+ sigorta şirketinin müşterilerimize özel hazırladığı teklifleri fiyat ve teminatlar açısından puanlayıp öneriler hazırlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz teklifler arasından; en ucuz fiyata sahip ürün, fiyat/performans skoru en iyi olan ürün ve en kapsamlı teminat içeriğine sahip ürünü kolayca görebilir. Uzun süren incelemelere gerek kalmadan ihtiyacına en uygun poliçeyi hızlıca bulur ve güvencesini başlatır.

Evet, müşterilerimize özel sigorta teklifi için paylaşılan kişisel bilgiler ve ödeme bilgileri, tüm dünyada kabul edilip kullanılan SSL protokolümüz ile korunur. İzmirim Sigorta  TOBB tarafından verilen Güven Damgası’na sahip sigorta sektöründeki ilk şirkettir. Ödeme bilgileri sadece ödeme gerçekleştirilirken kullanılıp işlem sonrası kesinlikle kayıtlı tutulmaz. Bu güvenlik protokolleri sayesinde müşterilerimizin bilgileri İzmir Sigorta’ya geldiği andan ödemenin tamamlanmasına kadar güvendedir.

Ready To Get a Quick Quote?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur aipiscing.
[contact-form-7 id="428" title="agent"]
Open chat
Yardımcı Olabilirmiyiz?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımdı Olabiliriz?