Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Seyahat sigortası en genel anlamda seyahat sırasında kaza ya da ani rahatsızlanma durumlarında sağlık hizmeti alabilmeni kapsar. Artı olarak asistans hizmetleri sayesinde bagajının gecikmesinden uçuşu kaçırmana kadar birçok beklenmeyen durumda limitler dahilinde masraflarını öder. 

Başta Schengen ülkeleri olmak üzere birçok ülkenin vize işlemlerinde şart koştuğu Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, sigortalıya yurt dışında bulunduğu süre zarfında karşılaşabileceği olumsuz anlarda çok önemli teminatlar sunar. Yurt dışı seyahat sağlık sigortası genel şartlarında; Covid-19 sebebiyle (Ek prim ödenmesi koşuluyla poliçeye eklenir.) gerekecek sağlık giderleri dahil olmak üzere hastalanma ve tıbbi tedavi ile sigorta şirketinden sağlanacak ek teminatlarla hırsızlık ve bagaj hasarı gibi durumlar da teminat altındadır. Seyahat sigortası teminatları ve limitleri şirketlere ve ürünlere göre değişebilir. Bu nedenle en güncel teminat bilgisini teklif aldığınızda görebilmen mümkündür.

Yurtdışı seyahat sağlık sigortası covid-19 teminatının olması günümüz koşullarında oldukça faydalı olacaktır. Bu nedenle poliçe kapsamına ekleterek güvencenizi arttırabilirsiniz.

Yurt dışı seyahat sigortası teminatları; yatarak tedavi, ayakta tedavi, hasta nakli ve vefat durumunda cenaze nakli olarak sıralanır. Teminatların tutarları ise gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Örneğin bazı ülkeler 10 bin € yatarak tedavi teminatı olan poliçeleri kabul eder. Bu nedenle de sigorta şirketleri, limitlere uygun seçenekler hazırlar. 

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
Lütfen Gidilecek Ülkeyi Yazınız
Seyahat Türü
Covid19 Teminatı İstiyor musunuz?

Merak Ettikleriniz

İzmir Sigorta İzmir’in en büyük ve en eski sigorta brokeridir. Broker olarak farkımız, öncelikli olarak müşterilerimizi temsil etmemiz ve onların menfaatleri doğrultusunda hareket etmemizdir. Bu misyonla her zaman müşterilerimizin tarafındayız ve 20+ sigorta şirketi teklifini tek bir sayfada görmelerini, hem teminatları hem de fiyatları objektif olarak karşılaştırmalarını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimiz ihtiyaçlarına en uygun sigortayı kolayca belirliyor ve online olarak satın alabiliyor. Ayrıca satış sonrası herhangi bir ihtiyacınızda 24 yıllık tecrübeli ekibimiz 7/24 desteğe hazır.

Hayır, hiçbir ek ücret almıyoruz. Müşterilerimizden yalnızca sigorta şirketinin belirlediği poliçe fiyatını tahsil ediyoruz. Bu fiyat üzerinden İzmir Sigorta indirimleri veya iş birliği kampanyalarımız ile müşterilerimize en iyi fırsatları sunuyoruz.

Evet, sigorta şirketinin belirlediği poliçe fiyatı üzerinden, müşteriye özel İzmir Sigorta indirimleri uygulanabilir. Satın alma aşamasında kartınızdan sigorta şirketinin belirlediği tutar tahsil edilir, indirim tutarı İzmir Sigorta tarafından ödeme yapılan kredi kartına 1 hafta içerisinde iade edilir.

Anlaşmalı olduğumuz 20+ sigorta şirketinin müşterilerimize özel hazırladığı teklifleri fiyat ve teminatlar açısından puanlayıp öneriler hazırlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz teklifler arasından; en ucuz fiyata sahip ürün, fiyat/performans skoru en iyi olan ürün ve en kapsamlı teminat içeriğine sahip ürünü kolayca görebilir. Uzun süren incelemelere gerek kalmadan ihtiyacına en uygun poliçeyi hızlıca bulur ve güvencesini başlatır.

Evet, müşterilerimize özel sigorta teklifi için paylaşılan kişisel bilgiler ve ödeme bilgileri, tüm dünyada kabul edilip kullanılan SSL protokolümüz ile korunur. İzmirim Sigorta  TOBB tarafından verilen Güven Damgası’na sahip sigorta sektöründeki ilk şirkettir. Ödeme bilgileri sadece ödeme gerçekleştirilirken kullanılıp işlem sonrası kesinlikle kayıtlı tutulmaz. Bu güvenlik protokolleri sayesinde müşterilerimizin bilgileri İzmir Sigorta’ya geldiği andan ödemenin tamamlanmasına kadar güvendedir.

Open chat
Yardımcı Olabilirmiyiz?
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımdı Olabiliriz?